Żeglarska jesień PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Cieślicki   
czwartek, 25 października 2012 09:41

 

Władze Sekcji Żeglarskiej zapraszają swoich członków na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się 24.11.2012 r. o godzinie 15:00 w świetlicy na ośrodku w Dzierżnie.

 

W dniu 20 października odbyły się regaty "Po ćmoku" organizowane przez KLAR, Konstruktorów również przy wsparciu Tawerny Kormorany, jednak z powodu braku wiatru sędzia główny podjął decyzję o rozegraniu ich przy pomocy pagajów. Nasze załogi niestety nie były przygotowane kondycyjnie ani składowo do tej konkurencji i w wyniku rywalizacji zajęły 8 i 13 miejsce.

Chciałbym jednak zaznaczyć, że bardzo miło część naszej ekipy wspomina te regaty i nie potrafi o nich zapomnieć dzięki tzw. "zakwasom" w związku z tym pozdrawiamy bardzo gorąco sędziego głównego za pomysł ;-). i obiecujemy, że z hangaru nie wyjdzie o własnych siłach ;-).

 

W dniu 29 września 2012 r. na naszym jeziorze zostały rozegrane zawody między klubowe o "Złamane wiosło Tarasa" z okazji 50 lecia rozpoczęcia aktywności nad naszym jeziorem Andrzeja Tarasińskiego. Organizatorem był Klub KLAR oraz stowarzyszenie Konstruktorzy przy wsparciu Tawerny Kormorany. Nasza załoga zajęła III miejsce w składzie: sternik Adam Jurkowski, załoga Julia Jurkowska, Daria Gronostaj.

Poprawiony: poniedziałek, 29 października 2012 12:26